فهرست

فراخوان

فراخوان

اخبار برگزيده

در آستانه مبعث رسول اکرم (ص) انجام شد؛

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « تذکر ما اثر دارد» در لرستان معرفی شدند

طی مراسمی در آستانه مبعث رسول اکرم (ص) برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « تذکر ما اثر دارد» در لرستان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، در آستانه مبعث رسول اکرم (ص) طی مراسمی با حضور حجت الاسلام رضا حقیان، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان؛ فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان؛ میثم زندیه شیرازی؛ مسئول حراست کتابخانه های عمومی استان، صادق صفی زاده، دبیر ستاد امر به معروف کتابخانه های عمومی لرستان برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « تذکر ما اثر دارد» معرفی و از برگزیدگان شهرستان خرم آباد تقدیر شد.
 
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان در ابتدای این جلسه بیان داشت: یکی از مهمترین راه های شناخت موضوعات مختلف، مطالعه و کتابخوانی است. از طریق انس با کتاب، اطلاعات انسان نسبت به محیط زندگی خود، تکمیل می شود. شناخت و اطلاعاتی که از طریق مطالعه کتاب مفید کسب شود یقیناً به باور تبدیل می شوند و زمانی اقدام عملی توسط انسان ها صورت می پذیرد که نسبت به آن موضوع به باور رسیده باشند.
حجت الاسلام رضا حقیان ادامه داد: با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان مسابقه کتابخوانی « تذکر ما اثر دارد» برنامه ریزی و برگزار شد. به طور یقین در آینده نیز همکاری دو دستگاه به ویژه در حوزه  برگزاری جشنواره ها و مسابقات کتابخوانی ویژه گروه های مختلف جامعه ادامه خواهد داشت.
وی در پایان از همه شرکت کنندگان و دست اندرکاران برگزاری این مسابقه تقدیر و تشکر نمود.

 
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز در این مراسم ضمن تبریک مبعث رسول اکرم (ص) بیان داشت: مسابقه کتابخوانی « تذکر ما اثر دارد»  از پانزدهم بهمن ماه سال جاری به مدت یک ماه با همکاری ستاد امربه معروف و نهی از منکر لرستان، ویژه گروه های سنی  مختلف در دو بخش چهارگزینه ای و نقاشی به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه مسابقات الکترونیک نهاد به آدرس www.samakpl.ir   برگزار شد.
فرشته طهماسبی با بیان اینکه منبع این مسابقه  کتاب «ده درس پیرامون امر به معروف و نهی از منکر» نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی بوده،  ادامه داد: حدود 700 نفر در این مسابقه شرکت نموده که پس از داوری 40 نفر به عنوان برگزیده نهای مشخص و با اهدای لوح سپاس و هدیه از آنان تقدیر خواهد شد.
اسامی برگزیدگان را اینجا ببینید

 


گفتنی است در این مراسم تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های عمومی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر به امضای طرفین رسید.