فهرست

اخبار برگزيده

توسط کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران انجام شد؛

اهدای 4۰۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی استان لرستان

بالغ بر 4۰۰۰ نسخه کتاب توسط مرکز مبادله کتاب کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به کتابخانه های عمومی استان لرستان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، در راستای پویش اهدای کتاب، اهدای آگاهی و با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تامین منابع جدید برای کتابخانه های عمومی، از سوی مرکز مبادله کتاب کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران تعداد 4000 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی استان اهدا شد.
کتاب‌های اهدا شده دارای موضوعات مختلف به ویژه تکنولوژی، عمران، معماری، حسابداری، کودک و نوجوان بوده که می‌تواند به غنی‌سازی مخازن کتابخانه‌های عمومی استان کمک کند.
این مرسوله کتاب که در حدود 63 بسته بوده پس از تائید توسط کارشناس مربوطه برای استفاده علاقمندان در قفسه کتابخانه‌های عمومی قرار می‌گیرد و کتابخانه ملی تا پیش از این نیز در چند نوبت، کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان کردستان اهدا کرده است.
کتاب‌های اهدایی توسط این مرکز پس از تایید و استعلام و ثبت در سامانه، بر اساس نیاز به کتابخانه‌های عمومی مختلف شهرستان های استان لرستان ارسال می‌شود تا اعضا و علاقمندان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.
گفتنی است سازمان ها، مردم و خیرین می‌توانند با مراجعه به نزدیکترین کتابخانه عمومی، کتاب‌های مطالعه شده خود را برای استفاده  اعضاء و عموم مردم به کتابخانه ها هدیه کنند.