فهرست

فراخوان

فراخوان

تازه‌ترين اخبار

با هدف تسریع در تکمیل کتابخانه مرکزی صورت پذیرفت؛

بازدید معاون عمرانی استاندار از پروژه ساخت کتابخانه مرکزی خرم آباد

معاون عمرانی استاندار لرستان با هدف رفع موانع و تسریع در ساخت کتابخانه مرکزی خرم آباد، از این پروژه بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، گودرز امیری، معاون عمرانی استاندار با همراهی فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی؛ وحید کرم الهی، مدیرکل راه و شهرسازی؛ میثم زندیه شیرازی، مسئول حراست اداره کل کتابخانه های عمومی از پروژه ساخت کتابخانه مرکزی خرم آباد بازدید و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این بازدید ضمن تقدیر از حضور معاون عمرانی استاندار، گفت: کمیت و کیفیت کتابخانه های عمومی نماد  توسعه فرهنگی در هر جامعه محسوب می شود و با توجه به جمعیت شهرستان خرم آباد و تعداد کتابخانه های عمومی موجود و همچنین درخواست های مکرر مردم، به بهره برداری رسیدن کتابخانه مرکزی بسیار ضروری و حائز اهمیت می باشد.
معاون عمرانی استاندار نیز پس بازدید از بخش های مختلف پروژه و شنیدن توضیحات مدیران کل کتابخانه های عمومی، راه و شهرسازی و پیمانکار، بیان داشت: کتابخانه مرکزی در هر شهر و استان مرجع حضور اندیشمندان، فرهیختگان، پژوهندگان و نویسندگان همان منطقه است و می بایست ساخت کتابخانه مرکزی خرم آباد که مدت زیادی از زمان کلنگ زنی آن گذشته است، هر چه زودتر به پایان برسد.
گودرز امیری ادامه داد: با عنایت به دستور ویژه استاندار لرستان در خصوص تکمیل هرچه زودتر این پروژه، ضرورت دارد اکیپ های عمرانی در حوزه های مختلف توسط پیمانکار در محل پروژه حضور داشته تا در مدت زمان تعیین شده این کتابخانه آماده بهره برداری باشد. همچنین می بایست اعتبار لازم جهت تکمیل نهایی پروژه برآورد و تامین شده تا در این خصوص نیز مانعی وجود نداشته باشد.
گفتنی است استاندار لرستان در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از تکمیل ساختمان کتابخانه مرکزی خرم آباد در نیمه اول سال جاری خبر داده بود.