فهرست

فراخوان

فراخوان

تازه‌ترين اخبار

در آستانه سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)؛

ویژه برنامه مشاعره «روح الله» در لرستان برگزار شد

به همت محفل ادبی افلاک استان لرستان ویژه برنامه مشاعره «روح الله» به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، در آستانه سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) ویژه برنامه مشاعره «روح الله» به مناسبت سالروز ارتحال بناینگذار کبیر انقلاب اسلامی توسط محفل ادبی افلاک استان لرستان با حضور فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های استان، سیده فرشته حسن زاده، دبیر محفل ادبی افلاک و جمعی از اعضای نوجوان محفل در پلتفرم اسکای روم برگزار شد.
 
در ابتدای این مراسم مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان ضمن تسلیت ایام رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره)، گرامیداشت شهدای 15 خرداد و شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) بیان داشت: مدیریت و تدبیر امام (ره) در تمامی بحران‌ها و مشکلات پیش روی انقلاب و همچنین تکیه ایشان به حضور مردم در صحنه‌ها به عنوان اصلی ترین صاحبان انقلاب از ویژگی های امام خمینی بود.
فرشته طهماسبی ادامه داد: رسیدگی به مستضعفین و محرومان و قشر فقیر جامعه از دغدغه‌های مهم حضرت امام(ره) بود و چه در ایام دولت موقت و چه در دولت‌های بعدی همواره تأکید می‌کردند که شرافت کارگزاران در این است که قانون را به خوبی اجرایی کرده و به وضعیت محرومان رسیدگی کنند.
وی تصرح کرد: اگرچه فقدان حضرت امام (ره) بسیار سنگین بوده اما به برکت وجود مقام معظم رهبری (مدظلله العالی) و با رهبری حکیمانه ایشان و بیداری امت همه بحران ها پشت سرگذاشته شده و حرکت انقلاب در مسیر خود  می باشد.
در ادامه سیده فرشته حسن زاده، دبیر محفل ادبی افلاک؛ هستی قلی زاده، آیدا فلاح، زینب همتی و مبینا شمس الدینی از اعضای نوجوان محفل اشعار مربوط به حضرت امام خمینی (ره) را سرودند.