فهرست

يادداشت و پيام

با صدور پیامی؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت

در آستانه نوروز 1401، فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو را به مردم استان، کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی لرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، متن پیام نوروزی فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان به شرح زیر است:
به نام خدا
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
بهار نوید بخش تغییر، تحول و دگرگونی است. پایان یافتن زمستان و شکوفایی فصل رویش، جلوه ای زیبا از قدرت آفریدگار است و بر ماست تا قدر شکوه اعجاز انگیز این طبیعتِ سحرانگیز را بدانیم و آمدن فصل لطافت و روشنی را به فرصتی برای دوستى و همگرایى بدل کنیم.
نو شدن جهان هستی مجالی دوباره است تا به نحو شایسته ای از فرصت های سال جدید در راستای همدلی و همفکری استفاده کنیم و با نشاطی مضاعف، در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه گام برداریم.
اینجانب در آستانه سال نو خداوند سبحان را به خاطر نعمت های بی شماری که بر ما ارزانی داشته است شاکرم و فرا رسیدن فصل بهار را به مردم شریف استان به ویژه همکاران پرتلاشم در کتابخانه های عمومی استان لرستان، تبریک و شاد باش عرض می نمایم.
امید آنکه با استعانت از حضرت حق و درسایه توجهات ولی عصر (عج ) و پیروی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری درپیمودن راه رشد، سعادت و پاسداری از آرمانهای والای حضرت امام (ره) ، شهدای بلند مرتبه و جانبازان عظیم الشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیروز و سربلند باشیم.