فهرست

انتصاب

در مراسمی با حضور فرماندار خرم آباد؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد معرفی شد

در مراسمی با حضور فرماندار خرم آباد و مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان، رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد معرفی و از زحمات رئیس سابق این اداره تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، در مراسمی با حضور علی محمد دریکوند، فرماندار خرم آباد؛ فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان؛ محمدباقر احمدی، معاون فرماندار و میثم زندیه شیرازی، مسئول حراست کتابخانه های عمومی استان، حسین فلاح کردی به عنوان رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد معرفی و از زحمات فریده نظریان ذهابی، رئیس سابق این اداره تقدیر شد.
فرماندار خرم آباد در این مراسم با بیان اینکه اهمیت کتاب و کتابخوانی بر کسی پوشیده نیست، گفت: ترویج و توسعه کتابخوانی در سطح جامعه از اهمیت بالای برخودار بوده و یکی از دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری همین موضوع است که بر این اساس ضرورت دارد همه مسئولان در راستای ترویج مطالعه مفید از هیچ کوششی دریغ نکنند.
علی محمد دریکوند مسئولیت و مدیریت در نظام اسلامی را یک امانت دانست و  ادامه داد: ضمن قدردانی از زحمات و تلاش رئیس پیشین اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد، انتظار می رود مدیریت جدید این اداره با برنامه ریزی دقیق، زمینه توسعه بیش از پیش کتابخانه های عمومی را فراهم نماید.
مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان در این مراسم گفت:  تغییر و تحول ضرورت یک جامعه فعال و پویاست که باید طی سالیان، این امر جهت ارتقا آن دستگاه صورت گیرد تا بتواند به آرمان ها و اهداف خود برسد.
فرشته طهماسبی تصریح کرد: کتابخانه های عمومی همانطور که از عنوان آن مشخص است  متعلق به عموم مردم بوده و به همین منظور باید شرایط حضور حداکثری آحاد مختلف جامعه در کتابخانه های عمومی با استفاده از اهرم های تشویقی، تسهیل شود.
وی با تشکر از زحمات رئیس پیشین کتابخانه های عمومی خرم اباد، بیان داشت: : امیدوارم رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد تمام تلاش خود را در پیگیری سیاستهای نهاد داشته و  جلسات انجمن کتابخانه های عمومی در شهرستان را با جدیت دنبال نماید .