فهرست

تبريك

با صدور پیامی؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت روز مادر و زن را تبریک گفت

فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پیامی فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت روز مادر و زن را تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، متن پیام فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان به شرح زیر است:
«بسمه تعالی»
بر اساس آموزه های دین مبین اسلام، زن جایگاهی رفیع در نظام هستی دارد تا جای که تکریم زنان یکی از نشانه‌های ایمان ذکر شده است. برای جهان اسلام مایه مباهات و افتخار است که بانویی همانند حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان نماد یک زن کامل، سکاندار تمامی سجایای اخلاقی در تمامی اعصار و قرون می باشد و تمامی زنان جامعه اسلامی نیز باید زندگی حضرت زهرا(س) را به عنوان الگوی بی بدیل برای خود قرار دهند.
از ویژگی شگفت انگیز بانوان که خداوند به آنها عطا کرده توانایی بالای آنان در همزمان انجام دادن کارها است؛ از همین رو امروز بانوان در کنار همه مشغله‌های مادرانه و تعلق به خانواده، در مسیر علم آموزی و فعالیت‌های اجتماعی موفقیت های چشمگیری داشته اند.
اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و ولادت زهرای اطهر (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به همه بانوان ارجمند به ویژه به خواهران توانمند، متخصص و پرتلاشم در کتابخانه های عمومی استان لرستان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و تقارن آن را با روز ولادت رهبر کبیر و معمار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گرامی می‌دارم.