فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف تسریع در ساخت کتابخانه انجام شد؛

بازدید رئیس مجمع نمایندگان لرستان از پروژه ساخت کتابخانه پلدختر

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با هدف تسریع در ساخت کتابخانه عمومی شماره دو پلدختر، از این پروژه بازدید نموده و از نزدیک در جریان پیشرفت آن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، سید حمید رضا کاظمی، نماینده مردم پلدختر و رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی به همراه حسن رضائیان، فرماندار و اسماعیل میخک بیرانوند، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان از پروژه ساخت کتابخانه عمومی شماره دو پلدختر بازدید نموده و از نزدیک در جریان پیشرفت آن قرار گرفت.
نماینده مردم پلدختر در این بازدید با بیان اینکه پیگیری مطالبات فرهنگی در کنار مسائل اقتصادی در شهرستان از برنامه های کاری نماینده مردم در مجلس است، اظهار داشت: مسئولان فرهنگی با ارائه برنامه های گوناگون مردم را با فرهنگ کتاب و کتابخوانی آشنا و تشویق کنند.
سید حمید رضا کاظمی افزود:  توجه به کتاب و کتابخوانی یکی از دغدغه های مهم رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) است و ایشان همواره توجه جدی به کتاب و فرهنگ مطالعه داشته اند.
رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به اینکه بخش عمده ای ازجمعیت شهرستان پلدختر را قشر جوان و نوجوان تشکیل می دهند، ضرورت توسعه اماکن فرهنگی به ویژه کتابخانه های عمومی دوچندان است. از این رو انتظار می رود اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به عنوان مجری پروژه ساخت کتابخانه عمومی شماره دو پلدختر، در تکمیل این کتابخانه تسریع نماید.
وی همچنین در تماس تلفنی با احمدحسین فتایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضرورت راه اندازی هرچه زودتر این کتابخانه به عنوان یکی از درخواست های مکرر مردم را، یادآور شد.
گفتنی است در این بازدید اسماعیل میخک بیرانوند، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی پلدختر ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان، به بیان برخی از مشکلات و موانع توسعه کتابخانه های عمومی پرداخت.
نسخه قابل چاپ