فهرست

اخبار شهرستان‌ها

توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بروجرد صورت پذیرفت؛

تقدیر از رئیس اداره کتابخانه های عمومی بروجرد

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بروجرد با حضور در کتابخانه شهید صارمی با اهدای لوحی از رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، رحیم جافری، شهردار بروجرد؛ اشرف چگنی، رئیس شورای اسلامی شهر؛ فریبرز محسنی و علیرضا روزبهانی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر بروجرد با حضور در کتابخانه عمومی شهید صارمی ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه، با اهدای لوحی از داوود پهلوان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تقدیر کردند.
شهردار بروجرد در این مراسم با تاکید بر نقش کلیدی کتاب در توسعه همه جوامع بشری، گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی زمینه ساز افزایش آگاهی ، بصیرت، کاهش آسیب ها و ناهنجاری ها در بین قشر جوان جامعه است.
رحیم جافری تصریح کرد: خدمات فرهنگی کتابخانه های عمومی بروجرد به عموم شهروندان به ویژه در زمان شیوع کرونا که بخش عمده آن به فضای مجازی منتقل شده است، قابل تقدیر و تشکر است. از همین رو شهرداری و شورای اسلامی شهر به عنوان متولی اصلی خدمت رسانی شهری، وظیفه خود می داند از رئیس اداره کتابخانه های عمومی بروجرد به نمایندگی از همه کتابداران تقدیر نماید.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بروجرد نیز در این مراسم ضمن تشکر از شهرداری و شورای اسلامی شهر بروجرد بیان داشت: کتابخانه های عمومی در گسترش دانش و ارتقای میزان آگاهی جامعه نقش بسزایی دارند. به تعبیری عزم این نهاد ، کمک به بالندگی و شکوفایی استعدادهای فردی ، در راستای تولید اندیشه و علم و فرهنگ جامعه می باشد.
داوود پهلوان افزود: کتابخانه نهادی است که با در اختیار داشتن بخش قابل توجهی از دانش، زمینه بهره گیری مناسب از اندوخته های بشری را فراهم می آورد و با تأمین فرصت های لازم، امکان آموختن همیشگی را برای اعضای جامعه مهیّا ساخته و بر پیشرفت حیات اجتماعی می افزاید.

در پایان به رسم یادبود با اهدا لوح سپاس از زحمات داود پهلوان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد تجلیل بعمل آمد.

نسخه قابل چاپ