فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی؛

فرماندار چگنی از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد

فرماندار شهرستان چگنی با صدور پیامی از عمومی مردم شهرستان برای شرکت در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، قدرت اله ترابی نژاد، فرماندار شهرستان چگنی با صدور پیامی از عمومی مردم شهرستان برای شرکت در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی دعوت به عمل آورد. متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ»
با توجه به اهمیت فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در اسلام و در راستای ترویج این امر مقدس در این برهه از تاریخ که کشور عزیزمان درگیر بحران ویروس کرونا شده است جشنواره کتابخوانی رضوی در بستر فضای الکترونیکی و مجازی  فرصت مناسبی را  فراهم آورده است تا در  ایام  فاصله گذاری اجتماعی بتوانیم از این فرصت مغتنم برای ارتباط و انس با کتاب استفاده کنیم و با مطالعه کتاب‌های ارزشمند به بار علمی و معنوی خود بیفزایم .
 به همین منظور یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت بی نظیری  را فراهم آورده است تا علاوه بر پاسداشت و گسترش فرهنگ‌ کتاب و کتابخوانی بیش از پیش با سبک زندگی امام هشتم شیعیان حضرت امام رضا (ع) آشنا شویم و با شرکت در این جشنواره در مسیر ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و شناساندن فرهنگ رضوی و بهره مندی از سیره پاک ائمه اطهار  دانش گام برداشته و شناخت خود را نسبت به ائمه و معصومین علیه السلام افزایش دهیم.
بی شک این جشنواره یکی از بزرگترین برنامه فرهنگی کشور است که هر ساله به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می گردد.
لذا از همه مردم فهیم شهرستان چگنی تقاضا دارم تا با شرکت در این جشنواره و رویداد عظیم فرهنگی بار دیگر ارادت خود را به حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام نشان دهند.
نسخه قابل چاپ