فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با اعلام دبیرخانه؛

برگزیدگان مسابقه «انقلاب مردمی» در لرستان معرفی شدند

مسابقه خاطره گویی « انقلاب مردمی» که به همت اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان برگزار شد، با معرفی برگزیدگان، به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، مسابقه خاطره گویی تحت عنوان «انقلاب مردمی» که کار خود را با انتشار فراخوانی از بهمن ماه سال جاری  به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، با هدف آشنایی بیش از پیش نسل جوان و نوجوان با شکل گیری انقلاب اسلامی در استان لرستان و ارتباط این نسل با رشادت ها و فعالیت های انقلابی مبارزین و شاهدین عینی دوران انقلاب اسلامی استان آغاز کرد، با توجه به استقبال و درخواست علاقه‌مندان، یک دوره تمدید شد و در نهایت در فروردین ماه به کار خود خاتمه داد.
این مسابقه که شامل  دو بخش «روایتگری، خاطره گویی» و «معرفی کتاب های چاپ شده با موضوع انقلاب اسلامی با اولویت کتاب های این حوزه در استان لرستان» و برای دو رده سنی نوجوان (۹ تا ۱۸ سال) و جوان و بزرگسال (۱۸ سال به بالا) بوده و از طریق سامانه مسابقات الکترونیک نهاد به آدرس www.samakpl.ir  برگزار و پس از داوری آثار، نفرات برتر معرفی شدند.
گفتنی است، جوایز این مسابقه به صورت مشارکتی از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان و برخی از خیرین تهیه شد که برابر با بخشنامه ابلاغی به شهرستان ها، توزیع جوایز به برگزیدگان آغاز شده است.
اسامی برگزیدگان به شرح زیر می باشد:
رحمت ابراهیمی، عرفان اسلامی فر، یانا اشیون و سنا خوانساری از شهرستان ازنا
محسن حسنوندی، نصرت اله امیری خواه و زهرا جشن نژاد از شهرستان خرم آباد
فاطمه ولی پور از شهرستان کوهدشت
یکتا سپهوند از شهرستان دورود
هادی آزادی از شهرستان سلسله
فرشته کیانپور از شهرستان بروجرد
لیلا نجاتی از شهرستان دلفان
نسخه قابل چاپ