فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف غنی سازی اوقات فراغت تابستان؛

برگزاری ویژه برنامه «اتل متل کتابخونه» در لرستان

با هدف غنی سازی اوقات فراغت تابستانه کودکان و نوجوانان ویژه برنامه «اتل متل کتابخونه» در کتابخانه های عمومی لرستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، همزمان با فرا رسیدن فضل تابستان و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و ضرورت فراهم نمودن زمینه استفاده بهینه از این زمان و با هدف ترويج و توسعه فرهنگ مطالعه در ميان كودكان و نوجوانان و انس بیشتر آنان با كتاب و كتاب‌خواني و نيز تقویت  انگيزه‌، ویژه برنامه «اتل متل کتابخونه» به صورت همزمان در بخش های کودک کلیه کتابخانه های عمومی استان در ایام تابستان برگزار می شود.
این ویژه برنامه شامل قصه گویی، معرفی کتاب، شعرخوانی، آموزش کاردستی و دیگر برنامه ای جذاب حوزه کودک و نوجوان بوده که با مشارکت کتابداران بخش کودک و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، سه شنبه هر هفته در فصل تابستان به صورت همزمان در بخش های کودک کلیه کتابخانه های عمومی استان لرستان برگزار می شود.
قابل ذکر است همه روزه بجز ایام تعطیل کتابخانه های عمومی استان لرستان از ساعت 7:30 صبح لغایت 7:30 عصر میزبان علاقمندان به کتاب و کتابخوانی بوده و بخش های کودک نیز در بازه زمانی ذکر شده مشغول به فعالیت می باشند.
نزدیک ترین کتابخابخانه عمومی به محل سکونت و یا کار خود را در استان لرستان از اینجا پیدا کنید.
نسخه قابل چاپ