فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان؛

کتابخانه عمومی غدیر میزبان کودکان و نوجوانان خرم آباد شد

برنامه های فرهنگی فصل تابستان کتابخانه عمومی غدیر خرم آباد با استقبال گرم کودکان و نوجوانان روبرو شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، به دنبال بازتعریف نقش کتابخانه های عمومی به عنوان مراکز اجتماعی و فرهنگی و همزمان با آغاز فصل تابستان، به منظور غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان برنامه های فرهنگی متنوعی در کلیه کتابخانه های عمومی استان لرستان برنامه ریزی و در حال انجام می باشد. در این میان کتابخانه عمومی غدیر خرم آباد به عنوان یکی از مهمترین کتابخانه های عمومی سطح استان، ویژه برنامه های خلاقانه ای  برای کسب مهارت و غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان با حضور مربیان مجرب استان، را تدارک دیده است.
آموزش نقاشی با مداد رنگی:
نقاشی با مداد رنگی یکی از فعالیت های همه پسند و کم هزینه بوده که موجب  توسعه قوه تخیل و جزئی نگری در مشاهدات روزانه می شود.  این برنامه روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته در ایام تابستان در کتابخانه عمومی غدیر برگزار می شود.


خوشنویسی (خط تحریر):
از آنجای که خط اولين صحنه رویاروی کودک با دنياي يادگيري هاي نظام مند بوده دوره آموزش خوشنویسی (خط تحریر) با هدف درست نوشتن، زيبا نوشتن و توجه به میراث ارزشمند خوشنویسی روزهای یکشنبه و سه شنبه در کتابخانه عمومی غدیر برگزار می شود.

آموزش عروسک سازی:
کلاس آموزش عروسک سازی از دیرگر برنامه های پرطرفدار و جذاب کتابخانه غدیر بوده که روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته تا پایان فصل تابستان برگزار می شود.

 نقاشی و خلاقیت:
کتابخانه عمومی غدیر در راستای افزایش خلاقیت کودکان و توانایی متفاوت  ندیشیدن اقدام به برگزاری کارگاه «نقاشی و خلاقیت»  نموده است. در این دوره  کودکان می آموزند هیچ چیز دور انداختنی نیست و می توان از آن در مکان و زمان مناسب به شکل خلاقانه ای استفاده کرد. این دوره روزهای دوشنبه و چهارشنبه برگزار می شود.

قصه گوئی و شعر خوانی:
برنامه شعرخوانی و قصه گویی نیز در کتابخانه عمومی غدیر تدارک دیده شده و و در شنبه های هر هفته برگزار می شود.

علاقمندان می توانند  جهت کسب اطلاع بیشتر صفحه کتابخانه عمومی غدیر را در شبکه های اجتماعی به نشانی «@ghadirlib1376» را دنیال نموده و یا به صورت حضوری به این کتابخانه مراجعه نمایند.نسخه قابل چاپ