فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با اعلام دبیرخانه استان لرستان؛

برگزیدگان مسابقه ملی کتابخوانی «امام امت» معرفی شدند

مسابقه ملی کتابخوانی «امام امت» که به همت اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان برگزار شد، با معرفی برگزیدگان، به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، مسابقه ملی کتابخوانی «امام امت» که کار خود را با انتشار فراخوانی از خرداد ماه سال جاری به مناسبت سی و سومین سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره(، با هدف اشاعه فرهنگ کتاب‌خوانی و امر به معروف و نهی از منکر و آشنایی بیش از پیش مخاطبین با بیانات، اندیشه ها و سیره بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران توسط اداره کل کتابخانه ای عمومی لرستان برگزار، پس از پایان مهلت شرکت در مسابقه با معرفی افراد برگزیده به کار خود خاتمه داد.
این مسابقه  برای عموم علاقه‌مندان در گروه‌ سنی جوان و بزرگسال (۱۸ سال به بالا)، در دو بخش چهارگزینه ای با محوریت کتاب «امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه امام خمینی (ره)»، استخراج و تنظیم معاونت پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) و پویش معرفی کتاب های چاپ شده با موضوع بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و آثار ایشان بوده و از طریق سامانه مسابقات الکترونیک نهاد به آدرس www.samakpl.ir  برگزار شد.
در مسابقه ملی کتابخوانی «امام امت» 2253 نفر از ۳۱ استان کشور شرکت نموده که با اتمام مهلت شرکت در مسابقه نفرات برگزیده در هر دو بخش توسط هیات داوران معرفی شدند.
گفتنی است، جوایز این مسابقه به صورت مشارکتی از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان و برخی از دستگاه های اجرایی استان تامین که به همراه لوح تقدیری با امضای مشترک معاون استاندار لرستان و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به برندگان اهدا خواهد شد. 
اسامی برگزیدگان را از اینجا ببینید.

 
نسخه قابل چاپ