فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان از کتابخانه هفده شهریور خرم آباد مطرح شد؛

برگزاری برنامه های فرهنگی با موضوع حجاب و عفاف

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان لرستان با حضور در کتابخانه عمومی هفده شهریور خرم آباد، ضمن بازدید از این کتابخانه‌ و گفتگو با کتابداران، بر اجرای برنامه های فرهنگی با موضوع حجاب و عفاف تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان لرستان، سیدسجاد راستخانه، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان با همراهی میثم زندیه شیرازی، معاون کتابخانه های عمومی استان و برخی از کارشناسان ستادی از کتابخانه عمومی هفده شهریور خرم آباد بازدید و با کتابداران این کتابخانه گفتگو کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان  در این بازدید ضمن قدردانی از  خدمات و تلاش های  کتابداران، بیان داشت: تنوع خدمات کتابخانه ای، زیباسازی فضای کتابخانه ها، استفاده از پتانسیل خیرین، افراد اهل کتاب، دستگاه های فرهنگی در اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی در پیشبرد اهداف کتابخانه های عمومی مورد تاکید جدی می باشد.
سید سجاد راستخانه  با بیان اینکه یک کتابدار وظایف خطیری را بر عهده دارد، افزود: موقعیت کتابخانه عمومی هفده شهریور خرم آباد با توجه به اینکه در محیط هنرستان دخترانه وجود داشته، بسیار خاص بوده و به همین منظور می طلبد همکاران کتابدار با درایت بیشتری امورات این کتابخانه را مدیریت کنند. همچنین ضرورت دارد برنامه های فرهنگی به ویژه در حوزه حجاب و عفاف در دستور کار قرار گیرد.
وی ضمن بازید از بخش های مختلف و اطلاع از نیازهای تعمیراتی، تجهیزاتی و عمرانی کتابخانه  با اعضای کتابخانه هفده شهریور نیز دیدار و گفتگو کرد.

 
نسخه قابل چاپ