فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و با حضور کتابداران؛

زنگ کتاب و دانایی در مدارس شهرستان های خرم آباد و سلسله به صدا درآمد

به مناسبت هفته کتاب و با حضور کتابداران کتابخانه های عمومی، زنگ کتاب و دانایی در برخی از مدارس شهرستان های خرم آباد و سلسله به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، همزمان با هفته کتاب، کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد و سلسله با حضور در مدارس مختلف شهر به اجرای برنامه های فرهنگی پرداختند. در این مراسم علاوه بر به صدا درآمدن زنگ کتاب و دانایی، برنامه های مختلف از جمله معرفی کتاب، قصه گویی، نمایش عروسکی، اجرایی سرود دسته جمعی و بلند خوانی نیز اجرا شد.
دبستان دخترانه حافظ خرم آباد
در مراسمی با حضور سید سجاد راستخانه، مدیرکل کتابخانه های عمومی، مجید دریکوند، نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد؛ میثم زندیه شیرازی، معاون کتابخانه های عمومی، حسین فلاح کردی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و جمعی از کتابداران ویژه برنامه زنگ کتاب و دانایی برای دانش آموزان این مدرسه به صدا درآمد. قصه گویی، معرفی کتاب، نمایش عروسکی و برش کیک تولد کتاب از برنامه های متنوع این مراسم بود.

دبیرستان شهید ابطحی و سعدی خرم آباد
زنگ کتاب و دانایی در دبیرستان شهید ابطحی و سعدی خرم آباد با حضور کتابداران کتابخانه عمومی غدیر خرم آباد برگزار شد. در این مراسم نشست کتاب خوان، معرفی کتب حوزه نوجوان و مشاوره کتاب از بخش های مختلف مراسم بود.

دبستان فاطمیه شهر سپید دشت
این مراسم به همت کتابخانه شهید رحیمی سپید دشت در دبستان فاطمیه برگزار  شد.
دبستان خدیجه کبری خرم آباد
دبستان خدیجه کبری خرم آباد نیز میزبان کتابداران کتابخانه هفده شهریور بود تا مراسم زنگ کتاب و دانایی نیز در این مدرسه برگزار شود.
دبستان شهید مرادی خرم آباد
کتابداران کتابخانه عمومی حضرت مهدی (عج)  با حضور در دبستان شهید مرادی، برای دانش آموزان این مدرسه به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی پرداختند.
دبستان دخترانه الهام خرم آباد
 دانش آموزان این دبستان هم در ایام هفته کتاب میزبان کتابداران کتابخانه شهید مطهری بودند. آموزش ساخت اوریگامی از برنامه های برگزار شده در این مراسم بوده که مورد استقبال دانش اموزان قرار گرفت.
دبستان مهدی قاضی و شهید حدادی نیز به ترتیب میزبان کتابخانه های امام جعفر صادق (ع) و پیامبر اعظم زاغه (ص) بودند.


 زنگ  کتاب و دانایی در شهرستان سلسله
در مراسمی با حضور علی یوسفوند، رئیس اداره آموزش و پرورش؛ حجت الاسلام پرویز صالحی، رئیس ستاد اقامه نماز؛ اشرف حسنوند، رئیس کانون پرورش فکری؛ محمد علی پور، رئیس اداره ورزش و جوانان؛ شهلا حسنوند، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و جمعی دیگر از مدیران شهرستان مراسم زنگ «کتاب و دانایی» در دبیرستان دخترانه شاهد شهرستان سلسله برگزار شد.


نسخه قابل چاپ