فهرست

اخبار شهرستان‌ها

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان خبر داد؛

دومین سهمیه کتاب کتابخانه مرکزی خرم آباد دریافت شد

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان از دریافت 4431 نسخه کتاب به عنوان دومین سهیمه تجهیز کتاب کتابخانه مرکزی خرم آباد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، سید سجاد راستخانه، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در این خصوص گفت: در ادامه روند تجهیز و بازطراحی کتابخانه مرکزی خرم آباد، به منظور تامین منابع مکتوب این کتابخانه تعداد 4431 نسخه کتاب به عنوان دومین سهمیه از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور وارد استان و در انبار کتابخانه مرکزی مستقر شده است.
راستخانه با بیان اینکه کتاب های ارسالی در قالب 114 بسته بوده که شامل عناوین مختلف در بخش های مختلف می باشد، افزود: علاوه بر سهمیه کتابخانه مرکزی خرم آباد، تعداد 2182 نسخه کتاب در قالب 43 بسته نیز به منظور تقویت منابع مرکز مبادله نیز به استان ارسال شده است.
وی تصریح کرد: همچنین پیش از این نیز ده هزار جلد کتاب از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان سهمیه اولیه جهت کتابخانه مرکزی خرم آباد اختصاص شده بود که به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد در حال ثبت و آماده سازی می باشد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان خاطرنشان ساخت: پس از تکمیل فاز اول ساختمان کتابخانه مرکزی خرم آباد با مساعدت نهاد کتابخانه های عمومی کشور فرآیند بازطراحی و تجهیز آن آغاز و کمیته های افتتاح این پروژه عظیم فرهنگی در استان تشکیل شده است.


نسخه قابل چاپ