فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی و طنین بانگ «الله اکبر»؛

کتابخانه حضرت مهدی (عج) خرم آباد نورافشانی شد

در شب 22 بهمن ماه همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی و طنین بانگ «الله اکبر»، کتابخانه حضرت مهدی (عج) خرم آباد نورافشانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جشن پیروزی انقلاب با حضور سید سجاد راستخانه، مدیرکل کتابخانه های عمومی؛ میثم زندیه شیرازی، معاون کتابخانه های عمومی؛ حسین فلاح کردی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی خرم آباد؛ فرید امیری، فرمانده پایگاه بسیج شهید کرم وند؛ جمعی از کارشناسان ستادی و کتابداران؛ اصحاب رسانه و عموم مردم در کتابخانه حضرت مهدی (عج) برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در ابتدای این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن 22 بهمن ماه، گفت: ايام الله دهه فجر ياد آور رشادت ها و جانفشاني هاي مردم ظلم ستيز و حق طلب ايران اسلامي در سايه رهبري داهيانه حضرت امام خميني(قدس سره ) و پيروزي شكوهمندي است كه خداوند سبحان بر ملت مسلمان ايران منت گذاشت و آن را در ميان ما به وديعه نهاده است.
سید سجاد راستخانه ادامه داد: بيست و دوم بهمن براي ملت ايران ياد آور نعمتي الهي، بي نظير و تاريخي است که تحقق وعده الهي براي همه ي بندگان مومن و متعهد و استوار خويش مي باشد و اكنون پس از گذشت چهل و چهار سال از آن حادثه الهي، مردم مؤمن و غيور ايران با هوشياري تمام در برابر همه فتنه ها ايستاده اند و همچون گذشته با تبعيت از رهبر فرزانه خود از اسلام و انقلاب دفاع مي کنند و با فتح قله هاي افتخار و عزت، استوار و پرخروش به راه خود ادامه مي دهند.
وی در بخش دیگری از سخنانش آشنایی کودکان ونوجوانان با انقلاب اسلامی را با توجه به فعالیت رسانه‌های بیگانه که بر علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند و این فعالیت‌ها به راحتی در دسترس عموم قرار می‌گیرد، ضروری دانست و گفت: برای خنثی‌سازی توطئه‌ی دشمنان لازم است که کودکان ونوجوانان با مبانی و ایدئولوژی انقلاب در ضمن بازگویی حقیقت‌ها آشنا شوند.
در ادامه پس از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، همزمان با طنین بانگ «الله اکبر» در ساعت 21، کتابخانه حضرت مهدی (عج) با حضور جمع کثیری از اهالی نورافشانی شد.

 
 
نسخه قابل چاپ