فهرست

اخبار شهرستان‌ها

امام جمعه شهرستان ازنا در نشست بصیرتی «رهروان انقلاب و ولایت» تاکید کرد؛

لزوم آگاه سازی نسل نو انقلاب به عنوان پرچم داران آینده کشور

به مناسب دهه فجر انقلاب اسلامی، نشست بصیرتی «رهروان انقلاب و ولایت» در کتابخانه امام سجاد (ع) شهرستان ازنا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ازنا نشست بصیرتی «رهروان انقلاب و ولایت»  با حضور حجت الاسلام علی سپهوند، امام جمعه؛ مریم ورمزیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و جمعی از روحانیون، کتابداران و دانش آموزان در کتابخانه عمومی امام سجاد (ع) شهرستان ازنا برگزار شد.
امام جمعه شهرستان ازنا در ابتدای این مراسم ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بیان داشت: خداوند متعال را شاکر هستیم که  در حدود ۴۴ سال است که از انقلاب اسلامی ایران میگذرد و از همه ابعاد از جمله نظامی، فرهنگی و علمی پیشرفت داشته ایم. علی رغم همه مشکلاتی که ابر قدرتهای بزرگ و دشمنان مخصوصاً آمریکای جنایتکار برای کشور ایجاد نموده اما از لحاظ علمی ایران ما در منطقه خاور میانه در رده نخست و در جهان ده شانزدهم را دارد.
حجت الاسلام علی سپهوند ادامه داد: ایران امروز حرف برای گفتن دارد و یک ضلع قدرتمند در جهان می باشد، با همه تحریم های ظالمانه از همه لحاظ به رتبه های عالی دست پیدا کرده ایم و دشمنان هموراه به دنبال ضربه زدن به انقلاب و مردم هستند.
 وی با بیان اینکه دانش آموزان باید اهل مطالعه از منابع درست باشند، تصریح کرد: باید نسل نو انقلاب آگاه باشند چرا که آینده داران انقلاب اسلامی هستند. در زمان انقلاب دانش آموزان در کنار امام قرار گرفتند و به  ایشان در راه انقلاب یاری رساندن و در این راه از جان خود مایه گذاشتند.
وی در پایان با اهدای لوحی از دست اندرکاران برنامه قدردانی نمود.

 
نسخه قابل چاپ