فهرست

اخبار شهرستان‌ها

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان خبرداد؛

خریداری تجهیزات کتابخانه ای و فناوری اطلاعات کتابخانه مرکزی خرم آباد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان از خریداری و دریافت تجهیزات کتابخانه ای و فناوری اطلاعات کتابخانه مرکزی خرم آباد به ارزش 20 میلیارد ریال خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، سیدسجاد راستخانه، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در مسیر تجهیز و راه‌اندازی کتابخانه مرکزی خرم‌آباد تا کنون 14 هزار عنوان کتاب در کتابخانه مرکزی خرم‌‌آباد ثبت شده است، افزود: این روند تا تکمیل مخزن ادامه خواهد شد.
وی به مرحله بازطراحی ساختمان کتابخانه مرکزی خرم‌‌آباد اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه 15 سال از طراحی کتابخانه می‌گذرد، باز طراحی بخش‌هایی از کتابخانه براساس المان‌های بومی و سنتی در حال انجام است.
راستخانه به خرید تجهیزات مختلف از جمله قفسه های مخزن، میزهای مطالعه،  فناوری اطلاعات، رایانه و کیوسک‌های اطلاع‌رسانی اتاق علم به ارزش 20 میلیارد ریال اشاره کرد و بیان داشت : از آنجایی که کتابخانه مرکزی خرم‌آباد بیش از 40 عنوان خدمت را به مردم عزیز ارائه خواهد کرد، هر سه مرحله‌ی ثبت کتاب، بازطراحی و خرید تجهیزات در حال انجام بوده که بتوانیم هرچه سریع‌تر فاز نخست کتابخانه را به بهره‌برداری برسانیم.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت:‌  امید است با حمایت استاندار لرستان و همچنین حمایت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در نیمه نخست 1402 شاهده بهره‌برداری از فاز نخست کتابخانه مرکزی خرم‌آباد باشیم.
نسخه قابل چاپ