فهرست

اخبار شهرستان‌ها

امام جمعه شهرستان دورود:

جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از راه های اتصال به چشمه ذلال معرفت رضوی است

امام جمعه شهرستان دورود در پیامی به دبیرخانه جشنواره رضوی، این جشنواره را یکی از راه های اتصال به چشمه ذلال معرفت رضوی دانست.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، با توجه به لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه و به مناسبت برگزاری دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حسینی نوری، امام جمعه شهرستان دورود در پیامی از عموم مردم برای شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
تعمق و تدبر در سیره منور اهل بیت سلام الله علیهما، به منزله کنکاش در حقیقت وجودی انسان و راهی مطمئن برای رسیدن به کمال بشری است.
بسیاری از تعالیم و آموزه های قرآن کریم در اخلاق و منش اهل بیت پیامبر اسلام به بهترین شکل ممکن تجلی یافته است و لذا پیاده سازی سبک زندگی اسلامی و مبتنی بر کلام الهی بدون غور و اندیشه در سیره خاندان عصمت و طهارت امکان پذیر نیست.
 بی شک یکی از مهم ترین و مطمئن ترین راه ها برای اتصال به این چشمه ذلال معرفت، بهره مندی حداکثری از برکات سنت حسنه کتابخوانی است و قطعاً فعالیت هایی همچون جشنواره کتابخوانی رضوی می تواند مسیر تحقق این هدف را برای علاقه مندان به فرهنگ و سیره رضوی هموار نماید.
اینجانب از عموم مردم، به ویژه مردم ولایت مدار شهرستان دورود دعوت می نمایم تا با شرکت در این جشنواره، همچون گذشته مراتب ارادت خود را به ساحت شمس الشموس، حضرت رضا (ع) ابراز نمایند.
نسخه قابل چاپ