منو
1399/2/2 سه‌شنبه طی پیامی انجام شد؛ دعوت مدیرکل بهزیستی لرستان از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی مدیرکل بهزیستی لرستان در پیامی از عموم مردم به ویژه کارکنان و جامعه هدف بهزیستی برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با توجه به لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه، کرم یاری، مدیرکل بهزیستی استان در پیامی از مردم به ویژه کارکنان و جامعه هدف بهزیستی  برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

« ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ »

از آنجا که خواندن کتاب، واژگان گفتاری را افزایش داده و مهارتهای ارتباطی بهبود می یابند، در کنار آن مهارتهای زبانی نیز تقویت شده و به ما این امکان را می دهد تا افکار و ایده های خود را بهتر بیان کنیم.

کتابها عطش دانش ما را فرو می نشانند و مطالعه تاریخ و شناخت فرهنگهای مختلف دریچه ای جدید به روی انسانها باز خواهد کرد. با خواندن کتاب دنیای اطراف خود را بیشتر شناخته و زندگی را فراتر از آنچه که قبلا دیده ایم درک خواهیم کرد

این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا و حفظ فاصله اجتماعی و عدم حضور در اجتماعات، بهترین فرصت برای مطالعه و کتاب خواندن است که خوشبختانه در این راستا، دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فضای مجازی برگزار می شود.

اینجانب ضمن قدردانی از نهاد کتابخانه های عمومی کشور، عموم مردم به ویژه همه همکاران و عزیزان جامعه هدف بهزیستی را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی  و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام، به‌ویژه حضرت امام رضا علیه‌السلام دعوت می نمایم. امیدوارم با مطالعه بیشتر و بهبود دانش خود گام های مثبتی به سمت فرصت های بهتر زندگی برداریم.
بيشتر
 [PageVisit]