منو
1399/2/3 چهارشنبه طی پیامی انجام شد؛ دعوت امام جمعه و فرماندار شهرستان بروجرد از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی امام جمعه و فرماندار شهرستان بروجرد در پیامی مشترک از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با توجه به لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه، حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی، امام جمعه و عبدالرحیم رحیمی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان بروجرد در پیامی مشترک از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.

متن پیام بشرح زیر است:

بسمه تعالی

در دین ما به کتاب و کتابخوانی اهمیت بسیار داده شده است. آنچنان که علما و بزرگان ما در تمامی مراحل زندگی خود به مطالعه مشغول بوده و بر این امر تاکید داشته اند. از این رو به رسم چند سال اخیر امسال هم با هدف آشنایی با سیره ائمه معصومین و ترویج امر پسندیده کتابخوانی دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قالب های متنوع و برای سنین مختلف، به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در حال اجرا است، همشهریان عزیز می توانند با مطالعه منابع معرفی شده به صورت مجازی و یا کتبی به شرط قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در کشور، در جشنواره شرکت کنند.

در شرایط کنونی که امکان زیارت مضجع شریف امام رئوف فراهم نیست، با مطالعه سیره منور ایشان به آموزه های حیات بخش عالم آل محمد (ص) متمسک می شویم.‌

لذا همه همشهریان فهیم را به شرکت در این جشنواره دعوت می کنیم. انتظار می رود کودکان، نوجوانان و جوانان عزیز در این جشنواره حضور چشم گیری داشته باشند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]