منو
1399/2/31 چهارشنبه به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی صورت پذیرفت؛ تقدیر از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان تقدیر شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های لرستان، همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی در جلسه ای با حضور فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی؛ الهام نظری، رئیس اداره کتابخانه ها و همکاری ها؛ امیر لطفی، سرپرست اداره اداری و مالی و جمعی از کارشناسان ستادی از میلاد محمدطاهری، مسئول روابط عمومی اداره کل تقدیر شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این جلسه ضمن تبریک این هفته به همه تلاشگران عرصه روابط عمومی،  بیان داشت: بدون شک روابط عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده ای در افزایش  آگاهی جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی، بر عهده دارد. اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است، دو چندان شده است.
فرشته طهماسبی ادامه داد: با توجه به عملکرد مطلوب روابط عمومی اداره کل، هفته ارتباط و روابط عمومی فرصت مناسبی جهت تقدیر از فعالیت های این واحد است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]