منو
1399/3/12 دوشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان خبر داد؛ تمدید مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا پایان تیرماه مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان از تمدید مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا پایان تیرماه 1399 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اعلام این خبر گفت: بر اساس اعلام دبیرخانه مرکزی جشنواره کتابخوانی رضوی، با توجه به اهمیت بالای انجام فعالیت‌های فرهنگی به صورت مجازی در شرایط امروز کشور، شورای سیاستگذاری این جشنواره به دلیل استقبال شرکت کنندگان و بازگشایی کتابخانه ها، مهلت ثبت نام و شرکت در دهمین دوره این رویداد فرهنگی را تا پایان تیرماه ۱۳۹۹ تمدید کرد.
طهماسبی ادامه داد: در استان لرستان به توجه به شرایط خاص مبارزه با بیماری کرونا و تعطیلی چندماهه مراکز فرهنگی و علمی، تاکنون بیش از 17 هزار نفر در گروه های سنی مختلف کودک، نوجوان و بزرگسال در قالب های داستانک نویسی، روزنامه کتاب، مسابقات چهارگزینه ای، پویش کتابخوانی و فعالیت های گروهی در بخش مجازی و الکترونیک جشنواره شرکت کرده‌اند.
 وی در پایان افزود: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا ۳۱ تیر ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت www.samakpl.ir در مسابقات آنلاین این دوره شرکت کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]