منو
1399/5/12 يكشنبه با هدف تسریع در ساخت کتابخانه عمومی صورت پذیرفت؛ بازدید نماینده مردم کوهدشت و رومشکان از پروژه ساخت کتابخانه شهر گراب نماینده مردم کوهدشت و رومشکان با هدف تسریع در ساخت کتابخانه عمومی شهر گراب، از این پروژه بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، حجت الاسلام محمدرضا مبلغی، نماینده مردم کوهدشت و رومشکان  و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به همراه عیسی طولابی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان از پروژه ساخت کتابخانه های عمومی گراب این شهرستان بازدید نموده و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در این بازدید با بیان اینکه نقش کتابخانه های عمومی در توسعه فرهنگی جامعه بسیار حائز اهمیت است، گفت:  به هر میزان که فضای فرهنگی نظیر کتابخانه های عمومی گسترش یابد به همان مقدار شاهد کاهش مشکلات و معضلات اجتماعی در سطح جامعه خواهیم بود. از آنجای که وظیفه کتابخانه های عمومی در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بسیار خطیر بوده، می طلبد همه دستگاه ها و نهاد ها در این زمینه کتابخانه های عمومی را یاری نمایند.
حجت الاسلام محمدرضا مبلغی اظهار داشت: از آنجای که شهرستان های کوهدشت و رومشکان از وسعت و پراکندگی بالای برخوردار بوده و همچنین درخواست های مکرر مردم فرهنگ دوست منطقه، ضرورت دارد تکمیل پروژه های ساخت کتابخانه ای این دو شهرستان به ویژه در بحث اعتبارات با جدیدت دنبال شوند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ویژه اعضای محترم کمیسیون فرهنگی ضمن حمایت از برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی، آمادگی لازم در راستای بررسی و مرتفع نمودن موانع توسعه کتاب و کتابخوانی در کشور را دارند.  
همچنین در این بازدید عیسی طولابی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی کوهدشت ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان، به بیان برخی از مشکلات و موانع توسعه کتابخانه های عمومی پرداخت.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]