منو
1399/5/16 پنجشنبه طی پیامی؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان روز خبرنگار را تبریک گفت همزمان با هفدهم مرداد ماه، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره خبرنگار شهید هم استانی؛ شهیدمحمود صارمی، طی پیامی روز خبرنگار را به همه تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و خبر تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخاتنه های عمومی لرستان، متن پیام فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به شرح زیر می باشد:
«وَ هُوَ الْحَکِیمُ الْخَبِیرُ»
 
هفدهم مرداد روز خبرنگار یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه خبر و اطلاع رسانی شهید محمود صارمی است، شهیدی که با تعهد و وفاداری به انجام رسالت خویش، در تاریخ جاودانه شد. این روز فرصتی است ارزشمند برای قدردانی از فرهیختگان راه روشنگری و آگاهی بخشی به عموم مردم جامعه و بی تردید تحقق خدمت صادقانه بار سنگینی بر دوش همه مسئولان نظام است که بی مدد خبرنگاران و اصحاب رسانه محقق نخواهد شد.
اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی این روز را به  همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی ،این وجدان های بیدار و تصویرگران هوشمند جامعه تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان تداوم عزت  شما را در رسالت حساس و خطیر تنویر افکار عمومی آرزومندم.»

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]