منو
1399/5/19 يكشنبه در راستای پویش اهدای کتاب، اهدای آگاهی انجام شد؛ اهدای 1700 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان دلفان در راستای پویش اهدای کتاب، اهدای آگاهی، کتابخانه شخصی مرحومه مهین دخت جعفر نژاد توسط خانواده وی به کتابخانه های عمومی شهرستان دلفان اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، در راستای پویش اهدای کتاب، اهدای آگاهی  و با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تامین منابع جدید برای کتابخانه های عمومی، کتابخانه شخصی مرحومه مهین دخت جعفر نژاد به تعداد یک هزار و 7۰۰ جلد کتاب توسط خانواده وی به کتابخانه های عمومی شهرستان دلفان اهدا شد.
کتاب‌های اهدایی کتابخانه شخصی این چهره فرهنگی لرستانی به کتابخانه های عمومی دلفان غالباً در موضوعات ادبیات و مذهب  هستند که پس از تائید توسط کارشناسان مربوطه به منظور استفاده علاقمندان در قفسه کتابخانه های عمومی شهرستان قرار می گیرد.
گفتنی است، پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» از طرح های نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به منظور ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تأمین و تقویت منابع کتابخانه‌های عمومی و ایجاد تعلق در تأمین منابع کتابخانه‌ها و معرفی کتابخانه‌های عمومی اجرا می شود. بر این اساس، مردم و خیرین می‌توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه عمومی، کتاب‌های خوانده شده و بدون استفاده خود را برای استفاده دیگران به کتابخانه هدیه کنند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]